Mākslas mozaīka -
labākais ekskluzīvais risinājums!

Mozaīkas burvība

Mozaīka ir viena no mākslas un amatniecības senākajām tehnikām.

Ideāla roku darba, radošās iedvesmas un stila izjūtas saskaņa rada patiesi satriecošu dekoratīvās mākslas vairāku atsevišķu daļiņu un spēka līniju simfoniju.

Individuāla pieeja, 100% augstākās kvalitātes roku darbs + neatkārtojams un īpašs meistara izpildījums - ir patiesa Augstā Stila Kluba greznība !

Ekskluzīva skaistuma un individuālu risinājumu meklējumos dizaineri un arhitekti, kā arī mākslas mozaīkas cienītāji, vienmēr izmantoja profesionāļu - mozaīkas meistaru pakalpojumus.

Elegance, komforts un greznība

Mūsdienās mozaīku un tās elementus plaši pielieto interjeru, ēku fasāžu, ainavas elementu, baseinu , skulptūru , mēbeļu veidošanai; dekoratīvo elementu noformēšanai un mākslas paneļu izgatavošanai.

Milzīgā mūsdienīgu materiālu un krāsu gammu izvēle dod iespēju īstenot ļoti izsmalcinātus un daudzveidīgus projektus, sākot ar seno romiešu un bizantiešu mozaīkām un mūsdienu mākslu, līdz pat lieliem arhitektoniskiem mākslas darbiem.

Mākslas mozaīka tiek izgatavota tikai kā roku darbs specializētās studijās - darbnīcās un tās reālā vērtība ar laiku tikai palielinās.

Skaistuma baudīšana

Mozaīkas kompozīcijas, kuras izpildītas, piemēram, romiešu vai bizantiešu tehnikā, izceļas ar savu tekstūru, materiālu faktūru un vizuāli nodod mums trīs svarīgākos uztveres avotus - krāsu, gaismu un ēnu.

Pateicoties šim efektam, mozaīkas darbi ir apjomīgi, skulpturāli un atdzīvināti.

Pat niecīgākais gaismas avots liek visai kompozīcijai patīkami un vienmērīgi iemirdzēties, demonstrējot mozaīkas virsmas izteiksmīgumu, eleganci un skaistumu.

Dabīgais akmens, marmors, travertīns, mozaīkas zelts, smalta, atstarojot dabīgo gaismu, rada savu polifonisko spīdumu.

Mozaīka ir laika noturīga un to apliecina gadsimtiem ilgi saglabājušies darbi. Dekoratīvās un mākslas mozaīka ēkas iekšpusē vai ārpusē palielina īpašuma vērtību, un nosaka objekta elitāru piederību Augstā Stila Klubam.

Kā mēs strādājam. 5 soļi.

1. Komunikācija

Lai iegūtu informāciju, Jūs varat ar mums sazināties telefoniski vai rakstīt uz e-pastu. Tālāk:

a) Jūs, Jūsu dizaineris vai arhitekts izsaka savas vēlmes, nosūta mumsattēlus, skices vai fotogrāfijas, kā arī plānotās mozaīkas izmērus. Sniedzam konsultācijas un piedāvājam izvēlēties Jums piemērotas skices, kompozīcijas un materiālus, krāsu gammas un izgatavošanas tehniku, kā arī informējam par iespējamām izmaksām un darba izpildes termiņiem.

b) mēs ierodamies pie Jums, veicam nepieciešamos mērījumus, analizējam un piedāvājam dažādus plānotās mozaīkas kompozīcijas risinājumus, sagatavojam skici, iepriekš ar Jums saskaņojot dažādas nianses, vēlmes un Jūsu iespējas. Sniedzam Jums konsultāciju un piedāvājam izvēlēties Jums piemērotus materiālus, krāsu gammas un izgatavošanas tehniku, kā arī informējam par iespējamām izmaksām un darba izpildes termiņiem.

2. Aprobācija

Kad ir saskaņotas darba un materiālu izmaksasun noteikts mozaīkas projekta apjoms, Jūs veicat avansa maksājumu 70% apmērā no mpasūtījuma summas un mūsu studija uzsāk projekta realizāciju:

a) materiālu pasūtīšana un to sagatavošana;

b) mozaīkas izgatavošana;

c) mozaīkas uzstādīšana; *

d) mozaīkas apkope (konservācija un remonts). **

* uzstādām mēs, bet pasūtītājs var arī uzstādīt pats

** pēc vienošanās

3. Verifikācija

Darba procesā mēs Jums periodiski sūtīsim fotogrāfijas, kurās būs redzama darba virzība. Tas Jums dos iespēju sekot darba procesam un to vērot.

4. Uzstādīšana

Kad darbs ir pabeigts:

a) mozaīka tiek nodota Jums, lai Jūsu meistars uzstādītu vai montētu to mtai paredzētā vietā;

b) mēs mozaīku uzstādām tai paredzētā vietā.

5. Fināls

Jūs veicat atlikušās summas apmaksu ( 30% apmērā no pasūtījuma summas), saņemat mozaīkas apkopes rekomendācijas un baudat mskaistumu!

Atsauksmes

Maria Ross

«Maria Ross komanda prezentē Latviju Ķīnā!» - China Guangzhou»:
Izstādes apmeklētājus un dalībniekus fascinēja izcilā mākslinieka Vadima Eglīša fantastiskās mozaikas, kuras ikviens vēlējās apskatīt tuvāk un iegūt sava īpašumā.
https://www.facebook.com/ShowroomMR

Fr Theologos

Dear Vadim,
Thank you for sharing the photographs. I am very impressed with your work and progress over the past few years.
In the mosaic with the six rings containing the knot patterns and the K monogram in the center shows a high accomplishment in getting the curves perfect. Nothing looks off balance or in the wrong proportion.
The boatmen with the silhouette of the city and setting sun is an accomplishment in combining the right colors of tesserae to imitate the way light works: the bright sun as the brightest color, the distant buildings and clouds with low contrast, the nearby boatmen and water in high contrast and in general good use of color contrast in the composition as a whole. The bright reds balance the dim tans of the silhouette.
I see you must have made good use of your time to learn mosaic skills to this level. it was a good choice to find a master mosaic teacher to learn more skills.

In Christ,
Fr Theologos

Валентин

Мы с женой увидели гондольеров и я обомлел. Лично у меня до этого момента, искусство мозаики не вызывало особого восторга. А это было что-то! Не мог представить, что мозаика настолько выразительна и красива! Респект Вадиму! Это Мастер с большой буквы! Поздравляю и завидую владельцу гондольеров! А сами мы стали владельцами небольшого и элегантного мозаичного ковра ручной работы Вадима.

Svetlana

Впервые использовали мозаику в интерьере... И не пожалели! Работы, сделанные Вадимом, были выполнены в разных техниках и все. каждая по своему, создали неповторимую атмосферу интерьера, сделали его особенным и запоминающимся. Мозаичные работы в доме - уникальная возможность приобщиться к вечному, нетленному ИСКУССТВУ.

40 + 8 =

Mākslinieciskās mozaīkas panno un dekoratīvo elementu veidošana.

Interjera, ēku fasāžu, mēbeļu, ainavu objektu, baseinu un citu objektu dekoratīvā mozaīkas apdare.

Mozaīkas skulptūras un instalācijas, grīdas, paklāji, virtuves sienas paneļi u.c.

Dekoratīvās un mākslinieciskās mozaīkas veidošanas meistarklases.

Vadim Vernik +371 299-244-76

info@artmosaic.lv

div class="topcount">
Top.LV